Usługi

Tait Usługi

Tait jako partner telekomunikacyjny gwarantuje, iż Twoje rozwiązanie jest zaprojektowane, wdrożone, skonfigurowane i wspierane przez doświadczonych serwisantów, którzy słuchają, rozumieją Twoje wymagania i dostarczają innowacyjne usługi w sposób uczciwy. Nawiązanie współpracy z Tait oznacza, iż światowej klasy inżynieria i kompleksowe usługi dostarczają rozwiązania, które wykazują prawdziwe zrozumienie wyzwań, przed którymi stoi Twoja organizacja.

Doświadczysz elastyczności w zakresie dostosowania Twojej sieci do dokładnych wymagań, oraz swobody współpracy z preferowanymi przez Ciebie dostawcami i technologiami. Oznacza to zwiększoną wydajność sieci, pozytywne przyjęcie użytkowników, zmniejszenie ryzyka i bezpieczeństwo pracowników – trwałe, oparte na współpracy partnerstwo przez cały okres użytkowania Twojej sieci.

Usługi Projektowe

Technologie, narzędzia i pomysły przeznaczone do przewidywania, planowania, identyfikacji i dostosowywania rozwiązań komunikacyjnych, gwarantujących właściwe dopasowanie.
Czytaj więcej… (po angielsku)

Usługi w Zakresie Wdrażania

Kompetencje w zakresie integracji i unowocześniania Twoich rozwiązań radiowych, pozwalające osiągnąć gładkie, płynne i bezproblemowe wdrożenie.
Czytaj więcej… (po angielsku)

Usługi Wsparcia

Ciągła, stała pewność i eksperckie wsparcie dla Twojego sprzętu – i Twoich ludzi – przez cały okres użytkowania Twojej sieci.
Czytaj więcej… (po angielsku)

 

Prezentacja

Przez ostatnie lata współpracowałem z wieloma różnymi firmami, ale nigdy z firmą tak bardzo jak Tait skupioną na kliencie.

Steve Schmidt, IT Manager, City of San Luis Obispo

Bezpłatny artykuł

DMR kontra Tetra Porównanie

Niniejszy artykuł prezentuje informacje techniczne o otwartych standardach technologii cyfrowych DMR i Tetra. Omówiono tu pokrycie, wydajność widmową i schematy modulacji.