Klienci

Klienci z całego świata zwracają się do Tait po rozwijane przez nas produkty, systemy migracji, dedykowane funkcjonalności, konfigurację sieci, szkolenie użytkowników, zarządzanie projektami, oferowanie stałego wsparcia i pełnego zakresu usług instalacyjnych.

Basin Electric Power Cooperative, USA

Basin Electric jest jedną z największych spółek zajmujących się wytwarzaniem i przesyłaniem (G&T) energii elektrycznej w Stanach Zjednoczonych. Firma wytwarza i przesyła energię do 120 połączonych, lokalnych sieci elektrycznych w dziewięciu stanach, np. Dakota Północna, Dakota Południowa, Wyoming, Montana, Minnesota, Iowa, Nebraska, Colorado i Nowy Meksyk.

Czytaj więcej

Dublin Bus

Dublin Bus świadczy usługi w Mieście i Hrabstwie Dublin (922 km2), przy czym niektóre kursy sięgają sąsiadujących hrabstw Meath, Kildare i Wicklow. Pojazdy świadczą usługi transportowe dla populacji 1,5 miliona osób, przy czym ich liczba sięga 1 100, na 220 głównie promienistych trasach w obrębie miasta. Flota Dublin Bus składa się głównie z autobusów piętrowych i przewozi 150 milionów pasażerów rocznie.

Czytaj więcej

Policja w Nowej Zelandii

Nowozelandzka Policja (NZP) zatrudnia ponad 10 000 osób w całym kraju i stosuje różnorodne rodzaje pojazdów do pełnienia służby na olbrzymim obszarze, obejmującym różne rodzaje terenu.

Czytaj więcej